ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Hatay 24°C
Çok Bulutlu

Görsellerle Hastalıklar 2020 yarışması

21.12.2019
1.247
A+
A-
Görsellerle Hastalıklar 2020 yarışması

Görsellerle Hastalıklar 2020 yarışması, katılım için son 40 gün..

YARIŞMA ŞARTNAMESİ

1. Yarışmamız uluslararası katılıma açıktır. Her yaş ve meslekten ilgililer yarışmaya katılabilir.

2. Yarışmaya gönderilecek görseller tıbbi hastalıklarla ilgili olmalıdır.

3. Her katılımcı yarışmaya, daha önceden herhangi bir sergide ödül almamış, yayımlanmamış veya sergilenmemiş en fazla 3 (üç) eseriyle katılabilir.

4. Ödül olarak:
Birinciye: 3.000 ₺
İkinciye: 2.000 ₺
Üçüncüye: 1.000 ₺ verilecektir.

5. Birden fazla eserle ödül alan katılımcılar, sadece en yüksek ödülden yararlanabilir.

6. Aynı ödülü birden fazla katılımcının kazandığı durumlarda ödül tutarı taraflar arasında eşit olarak paylaşılır.

7. Yarışmaya seçici kurul üyeleri ile birinci derece yakınları katılamazlar.

8. Yarışmaya eser gönderecek olan katılımcılar, kendi anlatım biçimlerine uygun her türlü teknik (grafik, fotoğraf, çizim vb.) malzemeyi kullanmakta serbesttir.

9. Katılım sadece elektronik ortamda olacaktır. Görselin yüksek çözünürlükte (en az 300dpi) olarak hazırlanmış JPEG formatındaki şekli, özgeçmiş bilgileriyle (adı-soyadı, mesleği, cinsiyeti, e-posta adresi, posta adresi, yaşadığı il, telefon numarası ve görselle anlatmak istediği hastalık adı) birlikte gönderilmelidir.

10. Görseller renkli veya siyah beyaz olabilir.

11. Eserler sadece gorsellerlehastaliklar@gmail.com adresine gönderilecektir.

12. İnönü Üniversitesi, ödül alan ve yarışmaya katılmış olan eserleri kitap, afiş, katalog, broşür gibi eğitim ve tanıtım malzemesi olarak kullanma hakkına sahip olacaktır. Katılımcılara ayrıca bir telif hakkı ödenmeyecektir.

13. Yarışmaya başvuran bütün katılımcılar, bu şartname hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

14. Şartnamede belirtilmeyen hususlarda veya tereddüt hâlinde İnönü Üniversitesi Rektörlüğünün kararları geçerlidir.

15. Son başvuru tarihi 02 Şubat 2020 tarihidir.

16. Sonuçların resmi duyurusu 14 Mart 2020 tarihinde İnönü Üniversitesinde yapılacak olan Tıp Bayramı töreninde ilan edilecek ve derece alanlara ödülleri verilecektir. www.inonu.edu.tr adresinde de yarışma sonuçları ilan edilecektir.

17. Şartnameye uymayan katılımcıların eserleri değerlendirmeye tabi tutulmayacaktır.

18. Eserler milli ve manevi değerlere, genel ve evrensel ahlak ile insanlık ilkelerine uygun olmalıdır.

19. Yarışmaya katılan eserlerin, intihal (çalıntı) veya suç unsuru içermesi vb. durumlarda hukuki ve cezai sorumluluk eser sahiplerine aittir.

20. İhtilaf halinde Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkilidir.

21. Yarışmayla ilgili her türlü duyuru www.inonu.edu.tr adresinden ilan edilecektir.

Administrator
Administrator
Editörden Yazı Atölyesi, Çağdaş Türk ve Dünya Edebiyatı’nı merkezine alan bir websitesidir. Yazı Atölyesi’ni kurarken, okurlarımızı günümüzün nitelikli edebi eserleriyle tanıtmayı ve tanıştırmayı hedefledik. Yazarlarımız, Yazı Atölyesi’nde, edebiyat, sanat, tarih, resim, müzik vb. pek çok farklı alandan bizlere değer katacağını düşünüyoruz. Bu amaçla, sizlerden gelen, öykü, hikaye, şiir, makale, kitap değerlendirmeleri, tanıtımı ve film tanıtım yazıları, anı ve edebiyata ilişkin eleştiri yazılarla, eserlerinize yer veriyoruz. Böylelikle kitaplarınızla eserlerinizin yer aldığı Yazı Atölyesi’nde, dünya çağdaş edebiyatı ile sanatın pek çok farklı alanında değer katacağına inanıyoruz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.   http://yaziatolyesi.com/    Editör: Hatice Elveren Peköz   Email: yaziatolyesi2016@gmail.com haticepekoz@hotmail.com   GSM: 0535 311 3782  -------*****-------  
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.