ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Hatay 18°C
Sağanak Yağışlı

Gönüllü Denek Olmak | Doç. Dr. Neva Çiftçioğlu

Administrator
Editörden Yazı Atölyesi, Çağdaş Türk ve Dünya Edebiyatı’nı merkezine alan bir websitesidir. Yazı Atölyesi’ni kurarken, okurlarımızı günümüzün nitelikli edebi eserleriyle tanıtmayı ve tanıştırmayı hedefledik. Yazarlarımız, Yazı Atölyesi’nde, edebiyat, sanat, tarih, resim, müzik vb. pek çok farklı alandan bizlere değer katacağını düşünüyoruz. Bu amaçla, sizlerden gelen, öykü, hikaye, şiir, makale, kitap değerlendirmeleri, tanıtımı ve film tanıtım yazıları, anı ve edebiyata ilişkin eleştiri yazılarla, eserlerinize yer veriyoruz. Böylelikle kitaplarınızla eserlerinizin yer aldığı Yazı Atölyesi’nde, dünya çağdaş edebiyatı ile sanatın pek çok farklı alanında değer katacağına inanıyoruz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.   http://yaziatolyesi.com/    Editör: Hatice Elveren Peköz   Email: yaziatolyesi2016@gmail.com haticepekoz@hotmail.com   GSM: 0535 311 3782  -------*****-------  

Türkiye ’nin tedavi politikaları yanlış. Yoğun bakım odalarındaki solunum cihazları kalitesiz, hastaların akciğerlerini yıpratıyor, iç kanama oluşturuyor.

Doç. Dr. Neva Çiftçioğlu diyor ki :

Aşı olurken form imzalamak, GÖNÜLLÜ DENEK olmayı kabul ediyorum, anlamına gelir. Doktorların bugün söyledikleri ve söylemek istemedikleri tüm olumsuz etkilerden, aşı sonrasında hiçbir sağlık görevlisini sorumlu tutmayacağım, vücudumda aşıya bağlı, kalıcı hasar, tahribat ortaya çıktığı zaman, HUKUKİ DAVA AÇMAYACAĞIM, anlamına gelir. Yapılan işlemin başka da anlamı yoktur. Kliniklere gittiğimde : Hangi bilimsel verilerle müdahalelerinizi yürütüyorsunuz dediğim uzman unvanlı meslektaşlar, derhal saldırıya geçip, benim, aşı karşıtı, bilim karşıtı olduğum, bozguncu olduğum yorumuna baş vuruyorlar. Son derece çelişkilerle dolu bir süreç yaşıyoruz.

15 Mart 2021 tarihinde paylaşılan habere göre :

Romanya Sağlık Bakanlığı, ülkenin % 25 ’i aşılandıktan sonra, Covid aşılarını durdurdu ve aşı stoklarını başka ülkelere devretti.

Gerekçeleri şöyle (özetle) :

İzole edilemeyen bir virüsün aşısı olmaz. Daha da önemlisi, aşı, ölümlere yol açıyor. Aşılardan sonra, dünyada, varyantlar artmış durumda. Salgın devam ederken, aşı olmanın, virüsü daha da güçlendirdiğini kanıtlayan sonuçlar elde edildi. Virüs : Süper akıllı, adeta bir deha, yaşamak ve çoğalmak için mutasyon geçiriyor, böylece insana yapılan aşı etkisiz hale gelmeye başlıyor. Bu yolla, aşı firmaları, sürekli YENİ AŞILAR üretecekler ve onlar kazanacaklar fakat İNSANLIK KAYBEDECEK. İnsanlık, aşılara mahkum edilmeye çalışılıyor. İstemiyoruz, çünkü, aşı, Corona ’nın kendisinden daha tehlikeli.

Romanya Hükümeti ’ne her taraftan baskılar, fırçalar, balkondan saksılar gelmiş olacak ki, yukarıdaki resmi gerekçeyi yumuşattılar. Aşılamanın koruyucu etkisinin görüldüğü yönünde basın açıklamaları yaptılar.

Taktiksel tavır. Akıntılara uymak. Paralel geçişler.

Bir benzetme daha yapabilirim. Günlük yaşantılarımızda, gürül gürül akan bir büyük nehir var bugün. Dünya gündemini, uzun yıllar, bütünüyle işgal potansiyeline sahip bir nehir. Her şeyi silip, süpürebilecek donanımlar eklenmiş, bulanık, zehirli, korkunç bir nehir.

Dr. Robert Malone herkesi uyarıyor :

Ne kadar çok aşı vurulursanız, daha çok korunmuş olmuyorsunuz, vücudunuzun bağışıklığı bir anda, tamamen çökebilir ya da farklı hastalıklara kolaylıkla yakalanabilirsiniz, bilim adamları da bunu biliyor. Çok az insan, gerçeği konuşabiliyor. Dostlarımızı susturdular.

Sonuca geleyim. Gelemiyorum. Bağışlayınız, hoş, sevimli bir sonuca gelemediğim için.

Acizane, düşünmeye çalışan biri olarak ne diyebilirim ?

Anlaşılıyor, YAPAY VİRÜS TERÖRÜ, dünyayı zorlayacak. Aşırı zorlayacak.

Yaşamlarımız, duygularımız, alışkanlıklarımız, hayallerimiz, her şeyimiz yukarıdan dinamitlenmiş, sonuçta parçalanmış olacak. Parçalar, Kıyamet ’e kadar toparlanamayacaklar, dağınık kalacaklar, zayıf kalacaklar.

Çünkü, yüksek mimarlar, kontrolörler, asla ve kesinlikle geri adım atmayacaklar. İsteseler de atamazlar. Geri adım atmaya teşebbüs eden ya da gerçeği açıklayan, bedelini en ağır biçimde ödeyecek.

Çünkü, yapılan işin adı ve amacı, iki sözcük yardımı ile birilerinin ağzından açıklandı } BÜYÜK SIFIRLAMA

Çarklar dönmeye, sayaçlar çalışmaya başladı bile.

Kış uykularımızdan uyanabilecek miyiz ? Ayağa kalkıp, adım atabilecek miyiz? Sanmıyorum. Sanmak istiyorum. Hep istiyorum. Sanamıyorum.

 

Kaynak: Tyrannos Edebi Ürünler

 

——-

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.