ALTIN
DOLAR
EURO
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Hatay °C

Aşk Zengin Olmak / Neval Kütük

Aşk Zengin Olmak / Neval Kütük

Aşkı yaşamak ve yaşatmak için sevgi, minnet ve şükran dolu bir ortam oluşmalıdır. Aşıklar birbirlerinden hiçbir şey beklememelidirler.

Talepler ve beklentiler bir kenara bırakılmalıdır. Almaktan çok vermek düşünülüyorsa, o zaman aşk dolu bir sevgi akışı gerçekleşebilir.

Aşkı yaşatmanın en etkili yolu, almaktan çok vermeye odaklanmaktır. Aşkın karşılığında hiçbir şey beklenilmemelidir; o zaman aşk büyümeye başlar. Aşk büyüdüğünde aşıkların özgürlüğünü hiçbir şey kısıtlamaz. Kıskançlık kaybolur ve koşulsuz sevgi ortaya çıkar.

Aşkın akışında olmak kontrolcü olmamak demektir; bunun için aşıklar birbirlerinin özgürlüklerini kısıtlamamalıdırlar. Aşkı yaşamak için kendinizi aşkın akışına bırakın ve aşkın sunduğu hediyelerden yararlanın. Aşkın size sunduğu en büyük hediye, koşulsuz sevgidir. Çünkü koşulsuz sevgiyle dolu aşk gerçek aşktır ve gerçek aşk ebedidir.

Dünya Değişim Akademisi’nde “Aşk Sanatı” Değişim Programı sayesinde aşkı özgürce yaşayabilecek ve yaşatacaksınız. Kendinize ve varoluşa güveneceksiniz ve her an aşkın akışında olacaksınız. Aşkın akışında olunca aşkın farkına da varacaksınız.

“Aşk Sanatı”  Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program sekiz çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırk beş dakika  sürüyor.  Her çalışmada gerçek aşkın nasıl yaşanması gerektiği ile ilgili derin, kapsamlı teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gerginliği atma tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Her gün uygulanan değişim ve tekâmül teknikleri sayesinde aşkın olağanüstü gizemini yaşayacaksınız. Aşk yolculuğunda özgürlüğü yaşayacaksınız. Aşk ile ilgili zihindeki geçmiş kalıplarından ve yargılardan kurtulacaksınız.  Masumiyet ve saflık dolu aşkı deneyimleyerek, aşk zengini olacaksınız.

Neval Kütük
Değişim Uzmanı
Dünya Değişim Akademisi
www.dunyadegisimakademisi.com.tr
nevalkutuk77@gmail.com
0530 877 06 04

Neval Kütük
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.