Ufolar Türkiye’ye inebilir

0
323

Ufolar Türkiye’ye inebilir / Avrupa Gazetesi

 

Dursaliye Şahan

Ufolar içindeki uzaylılarla birlikte her an Türkiye’ye inebilir.

Dünyanın bir çok yerine indiğini NASA bile doğrulamadı mı? Türkiye’ye neden inmesin ki? Hatta belki Türkiye’ye de indi de bizim haberimiz yok.

İki gün önce Habertürk’teki Pelin Çift’in sunduğu Öteki Gündem’de  üç konuk vardı. Mehmet Ali Bulut, Kemal Özer ve Oğuz Özyaral.

Programın özeti: Yediğimiz içtiğimiz her şey haram pardon zararlı. Bunun sebebi de şeytan ile işbirliği yapanlar. Amerikalılar ve İsrailliler insanlığı katletmeye yeminli.

Yukarıda özetini verdiğim programın içeriği korku filmlerini aratmayacak türden onun için daha fazla keyfinizi kaçırmak istemiyorum ki zaten çoğunu da biliyorsunuz.

Benim için daha ilginç olan Malezya uçağı ile ilgili Kemal Özer’in yorumuydu.

“Koskoca uçağın kaybolduğuna kimse beni inandıramaz. O bölgedeki Amerikan üslerinden birine indirilmiş olma ihtimali yüksek,” diyordu.

Aslında çok mantıksız değil. Koskoca uçak. Hiç mi düştüğü yeri gören olmamış.

Neyse ben kaybolan Malezya uçağı hakkında ufoların günahını almıştım.

Şöyle bir anda pat diye uçağı içindeki garibim yolcularla birlikte bilmem kaç ışık yılı uzaklığındaki adını sanını bilmediğimiz, sakinlerini hiç tanımadığımız bir evrene götürmüş olabilirler mi diyordum.

Bizim Malezya uçağından inen bi çare yolcular garip uzaylılar karşısında şaşkın, ezik ne yapacaklarını bilemiyorlardır.

Dedim ya, Nasa’nın bu güne kadar yaptığı ufolarla ilgili açıklamalara baktığınızda çok da gerçek dışı bir ihtimal değil. Peki Amerikalı bilim adamları böyle bir ihtimali neden hiç düşünmemiş gibi dile getirmiyor? Uzaylılara karşı güçsüz konumuna düşmek istemedikleri için olabilir mi?

Malezya uçağı bulunamazsa işin içinde ufolar olma ihtimali artar.

Peki uzaylılar şu seçim arifesinde Türkiye’ye gelse ne olur?

Herkes başbakanın seks kasetini beklerken pat diye sadece uzaylılar gelse hayal kırıklığına uğrar mıyız? Mesela bütün ülke; “Hadi yaaa!” der mi?

“Siz aklınızı kaçırdınız, yönetime el koyuyoruz!” deseler…

“Bunlar da Pensilvanya’nın işi,” diyerek onlara da alışır mıyız acaba?

Sağlıcakla kalınız

 

Kaynak: Avrupa Gazetesi