ALTIN 268,70
DOLAR 5,7152
EURO 6,3012
BIST 106.588
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 18°C
Hafif Sağanak Yağışlı
Kitaplar

İstanbul Tüyap Kitap Fuarı 2 Kasım’da açılıyor

01.11.2019
194
A+
A-
İstanbul Tüyap Kitap Fuarı 2 Kasım’da açılıyor

TÜYAP imza günleri takvimi

38. İSTANBUL KİTAP FUARI, 02.10 Kasım 2019 günleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde (Büyükçekmece) yapılacaktır.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğinde hazırlanan 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 2-10 Kasım tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecek. Yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen fuarda, dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyeleri düzenlenecek. 

38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı onur yazarı Adnan Özyalçıner, fuar süresince yaşamı, eserleri ve kendisinin de yazarı olduğu 1950 kuşağı hakkında düzenlenecek söyleşilerde yer alacak. Bu etkinlikler kapsamında 2 Kasım’da “50 Kuşağı ve 50 Yıllık Dostluğun Mektupları: Adnan Özyalçıner, Erdal Öz, Kemal Özer” paneli, “50 Kuşağı’nın Doğuşu” söyleşisi, “50 Kuşağı Öykücülüğü ve Şiiri” paneli; 3 Kasım’da ise “Adnan Özyalçıner ile Fotoğraf Eşliğinde Sohbet” söyleşisi Adnan Özyalçıner’in de katılımıyla gerçekleşecek.

Özyalçıner için TÜYAP tarafından hazırlanan Mahallem İstanbul kitabından metinler ve albümünden seçili fotoğraflar kitapla aynı adla düzenlenecek sergide okurlarla buluşacak.

FUARIN ULUSLARARASI KONUKLARI

İstanbul Kitap Fuarı, program kapsamında birbirinden değerli uluslararası konukları ağırlayacak. 2 Kasım’da Kuzey Makedonya Kültür Merkezi tarafından düzenlenen iki ayrı etkinlikte Balkan edebiyatı üzerine konuşulacak. 3 Kasım’da TÜYAP ve Edebiyatçılar Derneği tarafından düzenlenen iki ayrı etkinlikte Türk edebiyatçılara ABD, Ukrayna ve Yunanistan’dan gelen yazar ve şairler eşlik edecek. 9 Kasım’da Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından düzenlenen etkinlikte Pilar del Río, Nobel Edebiyat Ödülü sahibi José Saramago üzerine kitapseverlerle söyleşecek. Dünyada gerilimin kraliçesi kabul edilen Tess Gerritsen, 9 ve 10 Kasım tarihlerinde Doğan Kitap tarafından yayınlanan kitaplarını imzalayacak. Mehring Yayıncılık tarafından 10 Kasım’da düzenlenen video konferans ile Amerikalı David North “21. Yüzyılda Lev Troçki ve Sosyalizm” üzerine okurlarıyla söyleşecek.

Yazar Adı Yayınevi Saat Tarih
ABA MÜSLİM ÇELİK TEKİN YAYINEVİ 16:00 10.11.2019
ABDULHAKİM AK GİRDAP KİTAP 14:00 9.11.2019
ABDULHAMİD KAYIHAN OSMANOĞLU MOTTO YAYINLARI 14:30 3.11.2019
ABDULLAH ATAŞÇI EVEREST YAYINLARI 16:00 9.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 2.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 3.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 4.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 6.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 7.11.2019
ABDURRAHMAN BİRLİK AVA YAYINLARI 10:00 8.11.2019
ABDURRAHMAN UZUN CİNİUS YAYINLARI 13:00 2.11.2019
ABDÜSSELAM DURMAZ TİMAŞ YAYINLARI 11:00 6.11.2019
ABİT DURSUN BERFİN YAYINLARI 12:00 7.11.2019
ABİT DURSUN BERFİN YAYINLARI 12:00 2.11.2019
ADEM DÖNMEZ CARPE DİEM KİTAP 13:00 9.11.2019
ADİL YILDIRIM CİNİUS YAYINLARI 16:00 3.11.2019
ADNAN GÜNGÖR P KİTAP YAYINCILIK 12:00 2.11.2019
ADNAN ÖZYALÇINER FOM KİTAP 17:00 6.11.2019
ADNAN ÖZYALÇINER FOM KİTAP 17:00 7.11.2019
ADNAN ÖZYALÇINER FOM KİTAP 17:00 8.11.2019
AFİFE ÇORUK BEYAZ PANDA YAYINLARI 14:00 5.11.2019
AFŞAR TİMUÇİN BULUT YAYINLARI 15:00 3.11.2019
AHMED GÜNBAY YILDIZ TİMAŞ YAYINLARI 13:00 9.11.2019
AHMED GÜNBAY YILDIZ TİMAŞ YAYINLARI 13:00 10.11.2019
AHMET BÜKE CAN ÇOCUK YAYINLARI 13:00 9.11.2019
AHMET BÜKE CAN YAYINLARI 14:15 8.11.2019
AHMET BÜKE GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 9.11.2019
AHMET BÜKE ON8 11:00 9.11.2019
AHMET ERCANLAR KARAKARGA YAYINLARI 13:00 9.11.2019
AHMET FARUK ÇAĞLAR KETEBE 15:00 2.11.2019
AHMET HALDUN TERZİOĞLU PANAMA YAYINCILIK 13:00 9.11.2019
AHMET HALDUN TERZİOĞLU PANAMA YAYINCILIK 13:00 10.11.2019
AHMET HÜR PUSLU YAYINCILIK 10:00 2.11.2019
AHMET KARATAŞ – DURSUN SUNAR EDAM 11:00 8.11.2019
AHMET MERT YILMAZ EPSİLON YAYINEVİ 15:00 10.11.2019
AHMET OFLAZ SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 2.11.2019
AHMET RASİM KÜÇÜKUSTA HAYYKİTAP 17:00 2.11.2019
AHMET SAMİ ARTEMİS YAYINLARI 15:00 3.11.2019
AHMET ŞİMŞİRGİL TİMAŞ YAYINLARI 15:00 10.11.2019
AHMET TAŞAĞIL KRONİK KİTAP 15:00 3.11.2019
AHMET TELLİ EVEREST YAYINLARI 13:00 10.11.2019
AHMET TELLİ EVEREST YAYINLARI 14:00 9.11.2019
AHMET TIĞLI CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 8.11.2019
AHMET TIĞLI CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 9.11.2019
AHMET TULGAR CAN YAYINLARI 14:00 2.11.2019
AHMET TURGUT KAPI YAYINLARI 17:00 3.11.2019
AHMET ÜMİT YAPI KREDİ YAYINLARI 14:30 3.11.2019
AHMET ÜRESİN CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 13:00 2.11.2019
AHMET ÜRESİN CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 12:00 2.11.2019
AHMET ÜRESİN CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 12:00 2.11.2019
AHMET YAVUZ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 14:00 2.11.2019
AHMET YENİLMEZ MOTTO YAYINLARI 13:30 10.11.2019
AKASYA ASILTÜRKMEN -MUSTAFA DELİOĞLU NEMESİS YAYINCILIK 15:00 3.11.2019
AKGÜN AKOVA KARAKARGA YAYINLARI 16:30 9.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 2.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 3.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 11:00 4.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 5.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 6.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 7.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 8.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 9.11.2019
AKİF BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 10.11.2019
AKİF KURTULUŞ CAN YAYINLARI 16:15 3.11.2019
AKŞIN CEYLAN OĞUZCAN ABM YAYINEVİ 13:00 7.11.2019
ALARA AKGÜN MEAV YAYINCILIK 12:00 2.11.2019
ALEXANDRA S KORYÜREK CİNİUS YAYINLARI 14:00 4.11.2019
ALGAN HACALOĞLU CİNİUS YAYINLARI 12:00 3.11.2019
ALİ AKAR ÖTÜKEN NEŞRİYAT 12:00 10.11.2019
ALİ BURAK ULUS KADRAN YAYINEVİ 15:00 9.11.2019
ALİ DENİZ USLU İNKILÂP KİTABEVİ 15:00 10.11.2019
ALİ EMRE KETEBE 14:00 9.11.2019
ALİ İBRAHİM ÖZ P KİTAP YAYINCILIK 10:00 5.11.2019
ALİ İBRAHİM ÖZ P KİTAP YAYINCILIK 10:00 6.11.2019
ALİ KARAÇAM GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 9.11.2019
ALİ KARAÇAM GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 6.11.2019
ALİ KUZU EFTALYA YAYINLARI 13:00 3.11.2019
ALİ KUZU EFTALYA YAYINLARI 13:00 9.11.2019
ALİ LİDAR İTHAKİ YAYINLARI 14:00 10.11.2019
ALİ OĞUZ İMAM RIZA DERGAHI YAYINLARI 10:00 4.11.2019
ALİ OĞUZ İMAM RIZA DERGAHI YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ALİ SÖZER SEMERKAND YAYINLARI 14:00 2.11.2019
ALİ ŞİMŞEK ELEŞTİREL KÜLTÜR 14:00 3.11.2019
ALİ TÜRKER ERTUNCAY 78LİLER GİRİŞİMİ 13:00 9.11.2019
ALİŞAN BİRLİK HİPERYAYIN 12:00 4.11.2019
ALİŞAN KAPAKLIKAYA YEDİVEREN YAYINLARI 13:00 9.11.2019
ALİŞAN KAPAKLIKAYA YEDİVEREN YAYINLARI 13:00 10.11.2019
ALMILA AYDIN ALTIN KİTAPLAR 10:30 8.11.2019
ALMILA AYDIN ALTIN KİTAPLAR 10:30 9.11.2019
ALP PAKSOY ÖTÜKEN NEŞRİYAT 12:00 3.11.2019
ALPASLAN HIZ PERSEUS YAYINEVİ 15:00 2.11.2019
ALPER AKAL TUDEM YAYINLARI 10:00 4.11.2019
ALPER AKAL TUDEM YAYINLARI 10:00 2.11.2019
ALPER ÇEKER ARNAS YAYINLARI 14:30 10.11.2019
ALPER KUL PAROLA YAYINLARI 13:00 2.11.2019
ALPER YÜCEER LUKKA KİTAP 14:00 9.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 2.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 3.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 4.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 6.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 7.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 8.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 9.11.2019
ALPEREN BAYRAK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 10.11.2019
ALTAN ZEKİER EDEBİYATİST 12:00 10.11.2019
ALTAY ÖKTEM CAN ÇOCUK YAYINLARI 10:30 8.11.2019
ANETTE INSELBERG DESTEK YAYINLARI 15:00 3.11.2019
ANIL NİŞANCALI İTHAKİ YAYINLARI 14:00 2.11.2019
ANIL ŞEHİRLİOĞLU YEDİVEREN YAYINLARI 13:00 3.11.2019
ANOOSHİRVAN MİANDJİ BİLGİ YAYINEVİ 10:30 2.11.2019
ANOOSHİRVAN MİANDJİ BİLGİ YAYINEVİ 10:30 5.11.2019
ARDA EREL EPSİLON YAYINEVİ 14:00 3.11.2019
ARDAKARANİ GÖL KİTAP YAYINCILIK 13:00 2.11.2019
ARDAKARANİ GÖL KİTAP YAYINCILIK 11:00 3.11.2019
ARİF CANSIN SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 10.11.2019
ARİFE KALENDER HAYAL YAYINLARI 14:00 2.11.2019
ARİFE KALENDER HAYAL YAYINLARI 14:00 3.11.2019
ARİFE SEVDA KADRAN YAYINEVİ 12:00 10.11.2019
ARMAĞAN TUNABOYLU OĞLAK YAYINLARI 17:15 9.11.2019
ARZU AYDIN YİTİK ÜLKE YAYINLARI 14:00 5.11.2019
ARZU EMİNE TAN SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 9.11.2019
ARZU ERDİL SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 9.11.2019
ARZU SAVAŞ BİLGİ YAYINEVİ 14:00 3.11.2019
ARZU TÜLÜMEN DOĞAN EGMONT 14:00 9.11.2019
ARZU UÇAR İTHAKİ YAYINLARI 13:00 9.11.2019
ARZU ZAFER ADIGÜZEL YİTİK ÜLKE YAYINLARI 12:00 2.11.2019
ASAF CEMAL EDİP SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 9.11.2019
ASENA GÜLSÜM GÜNEŞ KADRAN YAYINEVİ 14:00 9.11.2019
ASİYE TÜRKAN HAYYKİTAP 15:00 10.11.2019
ASLI ARSLAN EPHESUS YAYINLARI 13:00 9.11.2019
ASLI DER GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 6.11.2019
ASLI DER GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 9.11.2019
ASLI DULUSOY DOĞU KİTABEVİ 17:00 2.11.2019
ASLI İPEKLİ PAROLA YAYINLARI 14:00 3.11.2019
ASLI KOTAMAN KARAKARGA YAYINLARI 14:00 2.11.2019
ASLI LEVENT SOKAK YAYIN GRUBU 13:00 3.11.2019
ASLI T.KIZMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 14:00 10.11.2019
ASLI TOHUMCU CAN ÇOCUK YAYINLARI 10:30 8.11.2019
ASLI ULUSOY DOĞU KİTABEVİ 16:00 2.11.2019
ASLI YILDIZ YİTİK ÜLKE YAYINLARI 14:00 4.11.2019
ASLIHAN DOĞA PERSEUS YAYINEVİ 15:00 9.11.2019
ASLIHAN GÜVEN EDEBİYATİST 14:00 10.11.2019
ASLIHAN KOSTAK EPSİLON YAYINEVİ 13:00 3.11.2019
ASLIHAN KOSTAK EPSİLON YAYINEVİ 10:00 6.11.2019
ASLIHAN KOSTAK FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 14:30 6.11.2019
ASUMAN GÜZELCE ÖTÜKEN NEŞRİYAT 12:00 3.11.2019
ASUMAN PORTAKAL ALTIN KİTAPLAR 10:30 5.11.2019
ASUMAN PORTAKAL ALTIN KİTAPLAR 10:30 6.11.2019
ASYA AYAN EDEBİYATİST 12:00 2.11.2019
AŞKIN GÜNGÖR BİLGİ YAYINEVİ 10:00 8.11.2019
AŞKIN GÜNGÖR TUDEM YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ATA SÖZÜTOK KÜSURAT YAYINLARI 15:00 3.11.2019
ATA SÖZÜTOK KÜSURAT YAYINLARI 15:00 10.11.2019
ATA TUNCER DELİDOLU YAYINLARI 10:00 9.11.2019
ATAKAN KELLECİ LİBRUM KİTAP 10:00 2.11.2019
ATAKAN KELLECİ LİBRUM KİTAP 10:00 9.11.2019
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 13:00 9.11.2019
ATAOL BEHRAMOĞLU TEKİN YAYINEVİ 13:00 10.11.2019
ATİLLA DORSAY H2O KİTAP 15:00 2.11.2019
ATİLLA DORSAY REMZİ KİTABEVİ 17:00 4.11.2019
ATİLLA DORSAY REMZİ KİTABEVİ 15:00 2.11.2019
ATİLLA GİRGİN SALON YAYINLARI 14:00 8.11.2019
ATİLLA GÜLER GALEATİ YAYINCILIK 14:00 2.11.2019
ATİLLA GÜLER GALEATİ YAYINCILIK 14:00 3.11.2019
ATİLLA GÜLSAR SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 3.11.2019
ATİLLA YAŞRİN YİTİK ÜLKE YAYINLARI 16:00 9.11.2019
ATİLLA YEŞİLADA PAROLA YAYINLARI 12:00 2.11.2019
ATTİLA SEZER HAYAL YAYINLARI 14:00 8.11.2019
AYBÜKE KUMTEPE HAYAL YAYINLARI 14:00 8.11.2019
AYÇA ATÇI NET TURİSTİK YAYINLAR 10:00 7.11.2019
AYÇA ATÇI NET TURİSTİK YAYINLAR 13:00 10.11.2019
AYÇA ERTURAN VE TUĞBA KUZDERE YORGANCIOĞLU DEX 14:00 3.11.2019
AYÇA GÜÇLÜTEN İTHAKİ YAYINLARI 17:00 9.11.2019
AYÇA KAYA DOĞAN EGMONT 12:00 10.11.2019
AYDAN ALTINTAŞ OLCAY KANGURU YAYINLARI 12:00 3.11.2019
AYDAN AY CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 6.11.2019
AYDAN AY CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 14:00 2.11.2019
AYDAN AY CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 12:00 9.11.2019
AYDANUR AKTAŞ HIRA OKUMUŞLAR YAYINCILIK 14:00 2.11.2019
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 10:00 2.11.2019
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 10:00 3.11.2019
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 10:00 10.11.2019
AYDIN ALTAY KALENDER YAYINEVİ 10:00 9.11.2019
AYDIN DOĞAN YABA YAYINLARI 12:00 3.11.2019
AYDIN DOĞAN YABA YAYINLARI 12:00 6.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 2.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 4.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 5.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 8.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 9.11.2019
AYDIN ILGAZ ÇINAR YAYINLARI 10:00 9.11.2019
AYDIN İLERİ YİTİK ÜLKE YAYINLARI 16:00 3.11.2019
AYDIN İLERİ YİTİK ÜLKE YAYINLARI 16:00 10.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 12:00 2.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 12:00 3.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 13:00 6.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 13:00 7.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 13:00 8.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 12:00 9.11.2019
AYDIN ÖZTÜRK BERFİN YAYINLARI 12:00 2.11.2019
AYDIN ŞİMŞEK KANGURU YAYINLARI 10:00 2.11.2019
AYDIN TONGA DOĞU KİTABEVİ 14:00 2.11.2019
AYDIN YURTSEVER CİNİUS YAYINLARI 15:00 9.11.2019
AYDOĞAN YAVAŞLI ALTIN KİTAPLAR 12:00 2.11.2019
AYDOĞAN YAVAŞLI BULUT YAYINLARI 16:00 2.11.2019
AYDOĞAN YAVAŞLI P KİTAP YAYINCILIK 13:00 7.11.2019
AYDOĞAN YAVAŞLI P KİTAP YAYINCILIK 13:00 8.11.2019
AYFER ÖNEYSAM KANGURU YAYINLARI 10:00 2.11.2019
AYFER YAVİ OĞLAK YAYINLARI 12:00 9.11.2019
AYHAN ERCAN HAYYKİTAP 14:00 2.11.2019
AYHAN ÖZKAN PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK 10:00 2.11.2019
AYHAN TOMBUL LİBRUM KİTAP 13:00 2.11.2019
AYHAN YAVUZ AÇIKGÖZ EDAM 14:00 9.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU DOĞAN EGMONT 11:00 8.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU DOĞAN EGMONT 11:00 8.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU FOM KİTAP 13:00 8.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 7.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 6.11.2019
AYLA ÇINAROĞLU UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 9.11.2019
AYLİN İŞCAN YENER MONA KİTAP 14:00 6.11.2019
AYNULLAH AKÇA ELFENE DÜNYA YAYINCILIK 11:00 6.11.2019
AYNUR ÖZTÜRK TUNÇ YAYINCILIK 11:00 8.11.2019
AYSER ÖZBULUT CİNİUS YAYINLARI 16:00 3.11.2019
AYSUN BERKTAY ÖZMEN ALTIN KİTAPLAR 13:00 4.11.2019
AYSUN BERKTAY ÖZMEN HEP KİTAP 13:00 6.11.2019
AYSUN BERKTAY ÖZMEN REDHOUSE KIDZ 14:00 5.11.2019
AYSUN ERYILMAZ PEKŞEN FİNAL KÜLTÜR SANAT YAYINLARI 12:30 10.11.2019
AYSUN KOCADAĞ SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 9.11.2019
AYSUN UZ ÇETİNKAYA P KİTAP YAYINCILIK 13:00 9.11.2019
AYŞE ADVİYE GÜZELDOĞU CİNİUS YAYINLARI 13:00 2.11.2019
AYŞE BİLGE SELÇUK DESTEK YAYINLARI 14:00 10.11.2019
AYŞE DÜNDAR YİTİK ÜLKE YAYINLARI 15:00 3.11.2019
AYŞE DÜNDAR YİTİK ÜLKE YAYINLARI 14:00 8.11.2019
AYŞE HÜR LİTERATÜR KİTABEVİ 14:00 2.11.2019
AYŞE HÜR LİTERATÜR KİTABEVİ 14:00 10.11.2019
AYŞE KULİN EVEREST YAYINLARI 15:00 3.11.2019
AYŞE KULİN EVEREST YAYINLARI 15:00 9.11.2019
AYŞE ÖZKAN CİNİUS YAYINLARI 13:00 8.11.2019
AYŞE ŞEKER KILIÇ KANES YAYINLARI 10:00 6.11.2019
AYŞE ŞEKER KILIÇ MEAV YAYINCILIK 12:00 3.11.2019
AYŞEGÜL AKAKUŞ AKGÜN NESİL YAYINLARI 14:00 3.11.2019
AYŞEGÜL ÇİÇEKOĞLU PİKA YAYIN 15:00 9.11.2019
AYŞEGÜL DEDE TAZE KİTAP 12:00 6.11.2019
AYŞEGÜL ILGAZ DESTEK YAYINLARI 15:00 10.11.2019
AYŞEN ŞAHİN AKSAKAL, BİRGÜL ÖZCAN, SİNEM SAL, ZEYNEP ÖZATALAY KARAKARGA YAYINLARI 18:00 3.11.2019
AYŞENUR NAZLI EPHESUS YAYINLARI 14:00 9.11.2019
AYTEN ÖZTÜRK KERASUS KİTAP 10:00 9.11.2019
AYTÜL AKAL BİLGİ YAYINEVİ 10:30 6.11.2019
AYTÜL AKAL FOM KİTAP 15:00 2.11.2019
AYTÜL AKAL FOM KİTAP 14:00 7.11.2019
AYTÜL AKAL FOM KİTAP 10:00 9.11.2019
AYTÜL AKAL HEP KİTAP 10:30 4.11.2019
AYTÜL AKAL REDHOUSE KIDZ 13:00 4.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 8.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 10.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 3.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 5.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 7.11.2019
AYTÜL AKAL UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 9.11.2019
AZİZ EMRE GÜNEL THE KİTAP YAYINLARI 13:00 10.11.2019
AZİZ ERDOĞAN ÇINARALTI YAYINLARI 13:00 5.11.2019
AZİZE ŞAHİN TUTİ KİTAP 14:00 10.11.2019
BABACAN PESENKURDU DESTEK YAYINLARI 14:00 9.11.2019
BAHA ÇITAKOĞLU İNSANCIL YAYINLARI 10:00 10.11.2019
BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU TİMAŞ YAYINLARI 14:00 9.11.2019
BAHAR ÇUHADAR ARTEMİS YAYINLARI 16:00 2.11.2019
BAHAR ERİŞ ALFA YAYINLARI 15:00 10.11.2019
BAHAR TEZCAN KÜSURAT YAYINLARI 14:00 2.11.2019
BAHAR YAKA EDEBİYATİST 14:00 10.11.2019
BANU AVAR REMZİ KİTABEVİ 14:00 3.11.2019
BANU BOZDEMİR KELİME YAYINLARI 11:00 7.11.2019
BANU BOZDEMİR KELİME YAYINLARI 11:00 8.11.2019
BANU BOZDEMİR KELİME YAYINLARI 15:00 9.11.2019
BANU GÖKÇÜL ALFA YAYINLARI 14:00 2.11.2019
BANU SAVU DOĞAN EGMONT 13:30 4.11.2019
BARAN AYDIN DESTEK YAYINLARI 15:00 10.11.2019
BARAN ZEYDANLIOĞLU DARA YAYINLARI – PİRTUKAKURDİ 14:00 3.11.2019
BARIŞ BİRİCİ CİNİUS YAYINLARI 13:00 9.11.2019
BARIŞ EFENDİOĞLU YİTİK ÜLKE YAYINLARI 15:00 2.11.2019
BARIŞ ESEN DER YAYINLARI 14:00 9.11.2019
BARIŞ İNCE CAN ÇOCUK YAYINLARI 11:30 2.11.2019
BARIŞ İNCE CAN YAYINLARI 15:00 2.11.2019
BARIŞ PEHLİVAN KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 15:00 9.11.2019
BARIŞ SARIÇİÇEK SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 10.11.2019
BARIŞ SOYDAN THE KİTAP YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BARIŞ TERKOĞLU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 15:00 9.11.2019
BARIŞ UGAR EPSİLON YAYINEVİ 14:00 10.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 3.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 4.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 2.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 5.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 6.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 7.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 8.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 9.11.2019
BASRİ GAZEL SERENCAM YAYINEVİ 10:00 10.11.2019
BAŞAK ABDULA TEKİR KİTAP 12:00 2.11.2019
BAŞAK DURU MEAV YAYINCILIK 14:00 9.11.2019
BAŞAK KIZILTAN PAROLA YAYINLARI 14:00 3.11.2019
BAŞAK SAYAN İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 2.11.2019
BAŞAK SAYAN İNKILÂP KİTABEVİ 14:00 10.11.2019
BAYRAM AKARSU CİNİUS YAYINLARI 15:00 8.11.2019
BEDRİ GENCER KETEBE 14:00 9.11.2019
BEHÇET ÇELİK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 9.11.2019
BEHÇET ÇELİK İLETİŞİM YAYINLARI 16:00 3.11.2019
BEHİÇ AK CAN ÇOCUK YAYINLARI 15:00 3.11.2019
BEHİÇ AK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 13:00 7.11.2019
BEHİÇ AK GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 3.11.2019
BEHROUZ DİJOUR DOĞU KİTABEVİ 10:00 9.11.2019
BEKİR DEVELİ PROFİL KİTAP 14:30 9.11.2019
BEKİR KAVRUK CİNİUS YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BELGİN KAÇAR CİNİUS YAYINLARI 15:00 8.11.2019
BENAN KEPSUTLU NEMESİS YAYINCILIK 14:00 9.11.2019
BENEN ÇETİNDAĞ YİTİK ÜLKE YAYINLARI 15:00 7.11.2019
BENEN ÇETİNDAĞ YİTİK ÜLKE YAYINLARI 15:00 8.11.2019
BENGÜSU ÖZCAN KELİME YAYINLARI 10:00 5.11.2019
BENGÜSU ÖZCAN KELİME YAYINLARI 10:00 6.11.2019
BENİAN ÇULHAOĞLU CİNİUS YAYINLARI 13:00 6.11.2019
BENNU GEREDE DESTEK YAYINLARI 15:00 2.11.2019
BERİL EREM YİTİK ÜLKE YAYINLARI 17:00 9.11.2019
BERKER OKAN DESTEK YAYINLARI 15:00 3.11.2019
BERKER OKAN DESTEK YAYINLARI 16:00 10.11.2019
BERNA GÜZEY YIRTICI ÖTÜKEN NEŞRİYAT 12:00 7.11.2019
BERNA ILGIN EPSİLON YAYINEVİ 15:00 10.11.2019
BERNA MUTLU AYTEKİN KÜSURAT YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 2.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 3.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 4.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 5.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 6.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 7.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 8.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 9.11.2019
BERNA OLGAÇ MÜHÜR KİTAPLIĞI 10:00 10.11.2019
BERRİN GÖNCÜ IŞIKOĞLU NESİL ÇOCUK 14:00 3.11.2019
BERRİN KARAPINAR PAROLA YAYINLARI 14:00 3.11.2019
BERRİN TAŞ İNSANCIL YAYINLARI 10:00 6.11.2019
BERRİN TAŞ İNSANCIL YAYINLARI 10:00 7.11.2019
BEŞİR AYVAZOĞLU KAPI YAYINLARI 15:00 9.11.2019
BEŞİR SEVİM EVEREST YAYINLARI 16:00 9.11.2019
BETÜL AVUNÇ TUDEM YAYIN GRUBU 10:00 5.11.2019
BETÜL AVUNÇ TUDEM YAYINLARI 10:00 10.11.2019
BETÜL GÜÇLÜ MÜPTELA YAYINLARI 15:00 3.11.2019
BETÜL KANBOLAT ABM YAYINEVİ 11:00 7.11.2019
BETÜL SAYIN GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 14:00 10.11.2019
BEYAZIT AKMAN KOPERNİK KİTAP 13:00 9.11.2019
BEYTULLAH ÖZİLHAN CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 9.11.2019
BEYZA AKYÜZ DESEN YAYINLARI 10:00 8.11.2019
BEYZA AKYÜZ TUDEM YAYINLARI 14:00 3.11.2019
BEYZA ALKOÇ İNDİGO KİTAP 14:00 9.11.2019
BEYZA OKUMUŞ HAYAL YAYINLARI 14:00 10.11.2019
BEYZA ÖZAYDIN EPSİLON YAYINEVİ 13:00 9.11.2019
BEYZANUR YILMAZ EFTALYA YAYINLARI 14:00 9.11.2019
BİGE GÜVEN KIZILAY HAYYKİTAP 14:00 9.11.2019
BİHTER DİNÇEL KÜSURAT YAYINLARI 14:00 10.11.2019
BİLAL CİVELEK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 2.11.2019
BİLAL CİVELEK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 3.11.2019
BİLAL CİVELEK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 9.11.2019
BİLAL CİVELEK YEDİVEREN YAYINLARI 10:00 10.11.2019
BİNNUR MİNİÇ EKSİK PARÇA YAYINLARI 11:00 5.11.2019
BİNNUR ŞAFAK NİGİZ DOKUZ YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BİRCAN YILDIRIM DESTEK YAYINLARI 13:00 9.11.2019
BİROL İNAN MONA KİTAP 14:00 2.11.2019
BİRSEL ALVER YAZICI SALON YAYINLARI 13:00 9.11.2019
BİRSEN EKİM ÖZEN DOĞAN EGMONT 11:00 4.11.2019
BİRSEN EKİM ÖZEN FOM KİTAP 10:00 7.11.2019
BİRSEN EKİM ÖZEN TİMAŞ ÇOCUK 13:00 6.11.2019
BİRSEN EKİM ÖZEN TİMAŞ ÇOCUK 12:00 9.11.2019
BİŞAR ERGÜL ARTİKEL YAYINCILIK 10:00 2.11.2019
BORA TERZİBAŞOĞLU POTİNK KİTAP 14:00 3.11.2019
BORA TERZİBAŞOĞLU POTİNK KİTAP 11:00 6.11.2019
BORA TERZİBAŞOĞLU POTİNK KİTAP 14:00 9.11.2019
BOYKA ASİAOVA ELFENE DÜNYA YAYINCILIK 11:00 4.11.2019
BUĞRA GÜLSOY İNKILÂP KİTABEVİ 14:00 2.11.2019
BUĞRA GÜLSOY İNKILÂP KİTABEVİ 14:00 10.11.2019
BUKET ÇETİN ALTIN KİTAPLAR 12:00 2.11.2019
BUKET KESKİNOL SOKAK YAYIN GRUBU 17:00 9.11.2019
BUKET SİVRİ EDEBİYATİST 14:00 9.11.2019
BUKET UZUNER EVEREST YAYINLARI 14:00 10.11.2019
BURAK AKSAK KÜSURAT YAYINLARI 13:00 3.11.2019
BURAK ALMAÇ KELİME YAYINLARI 13:00 3.11.2019
BURAK ALMAÇ KELİME YAYINLARI 13:00 2.11.2019
BURCU AKTAŞ DOĞAN EGMONT 11:00 5.11.2019
BURCU BAHAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 10:00 7.11.2019
BURCU BAHAR KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 10:00 8.11.2019
BURCU BAHAR P KİTAP YAYINCILIK 10:00 9.11.2019
BURCU BÜYÜKYILDIZ EPHESUS YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 10.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 9.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 8.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 7.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 6.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 5.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 4.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 3.11.2019
BURCU KARADAŞ YEDİVEREN ÇOCUK 10:00 2.11.2019
BURCU KARATAŞ METİN HEP KİTAP 13:00 3.11.2019
BURCU KORKMAZ ÖZGÜNEY SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 9.11.2019
BURHANETTİN UYSAL AZ KİTAP 15:00 3.11.2019
BUSE KUDUN EPSİLON YAYINEVİ 15:00 3.11.2019
BUSE PENDAZ EPHESUS YAYINLARI 13:00 10.11.2019
BÜLENT GARDİYANOĞLU DESTEK YAYINLARI 16:00 9.11.2019
BÜLENT GÜL SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 3.11.2019
BÜNYAMİN ÇOBAN KERASUS KİTAP 10:00 3.11.2019
BÜŞRA DOĞA YILDIZ MÜPTELA YAYINLARI 15:00 9.11.2019
BÜŞRA EROL NEMESİS YAYINCILIK 12:00 7.11.2019
BÜŞRA KÜÇÜK PİKA YAYIN 14:00 3.11.2019
BÜŞRA TARÇALIR EROL ABM YAYINEVİ 14:00 7.11.2019
BÜŞRA TARÇALIR EROL ABM YAYINEVİ 13:00 2.11.2019
BÜŞRA TORAMAN EPHESUS YAYINLARI 14:00 9.11.2019
BÜŞRA UYGUN CİNİUS YAYINLARI 13:00 8.11.2019
C. FIRAT İZGİ AGAPİ YAYINLARI 14:00 9.11.2019
CAFER YILDIRIM ŞİİRDEN YAYINCILIK 10:00 8.11.2019
CAN AKKİRİŞ DOĞU KİTABEVİ 17:00 10.11.2019
CAN ÇELEBİ ARTEMİS YAYINLARI 14:00 10.11.2019
CAN GAZALCI EDEBİYATİST 14:00 9.11.2019
CAN GÖKNİL CAN ÇOCUK YAYINLARI 10:30 5.11.2019
CAN GÖKNİL CAN YAYINLARI 13:00 5.11.2019
CAN GÖKNİL DESEN YAYINLARI 10:00 2.11.2019
CAN ORHUN OĞLAK YAYINLARI 13:00 8.11.2019
CAN PERİMCEK MÜPTELA YAYINLARI 15:00 2.11.2019
CAN YILMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 2.11.2019
CAN YILMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 3.11.2019
CAN YILMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 9.11.2019
CAN YILMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 10.11.2019
CANAN AL KORA YAYIN 13:00 2.11.2019
CANAN AL KORA YAYIN 13:00 3.11.2019
CANAN EKİCİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 7.11.2019
CANAN EKİCİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 8.11.2019
CANAN KARATAY HAYYKİTAP 14:00 3.11.2019
CANAN TAN DOĞAN KİTAP 14:30 10.11.2019
CANAN TAN DOĞAN KİTAP 16:00 2.11.2019
CANAN TAN DOĞAN KİTAP 14:30 3.11.2019
CANAN TAN DOĞAN KİTAP 14:30 9.11.2019
CANER ÇİÇEK ÇINARALTI YAYINLARI 14:00 9.11.2019
CANER ÇİÇEK ÇINARALTI YAYINLARI 14:00 10.11.2019
CANER ÖZÇELİK SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 8.11.2019
CANEV TATAR ALTIN KİTAPLAR 13:00 7.11.2019
CANFEZA SEZGİN HAYYKİTAP 14:00 9.11.2019
CANOL BALKAYA İLETİŞİM YAYINLARI 14:00 2.11.2019
CANSU ÖZKAN KELİME YAYINLARI 12:00 7.11.2019
CANSU ÖZKAN KELİME YAYINLARI 12:00 8.11.2019
CANSU TÜREDİ KÜSURAT YAYINLARI 15:00 9.11.2019
CAZİM GÜRBÜZ BERFİN YAYINLARI 12:00 9.11.2019
CAZİM GÜRBÜZ BERFİN YAYINLARI 12:00 10.11.2019
CEBELİ YERLİKAYA TUNÇ YAYINCILIK 11:00 2.11.2019
CELAL EREN ÇELİK LİBRUM KİTAP 13:00 3.11.2019
CELAL TEMEL İSMAİL BEŞİKCİ VAKFI 10:00 3.11.2019
CELAL TEMEL İSMAİL BEŞİKCİ VAKFI 10:00 2.11.2019
CELİL SADIK EPSİLON YAYINEVİ 16:30 2.11.2019
CEM AKSU SOKAK YAYIN GRUBU 11:00 3.11.2019
CEM BAĞCI MOTTO YAYINLARI 12:30 9.11.2019
CEM BAYINDIR CEMAL SÜREYA KÜLTÜR SANAT DERNEĞİ 16:00 7.11.2019
CEM ÇELİK ŞİİRDEN YAYINCILIK 12:00 3.11.2019
CEM ÇELİK ŞİİRDEN YAYINCILIK 12:00 10.11.2019
CEM GÜLBENT GENÇ TİMAŞ 11:00 5.11.2019
CEM S. TÜRKDÖNMEZ HAYAL YAYINLARI 14:00 9.11.2019
CEM SANCAR KOPERNİK KİTAP 15:00 9.11.2019
CEM YILMAZ İNKILÂP KİTABEVİ 13:00 2.11.2019
CEMALETTİN EMEÇ YAKIN PLAN 13:00 3.11.2019
CEMALNUR SARGUT NEFES YAYINEVİ 13:00 3.11.2019
CENGİZ MADENCİ MOTTO YAYINLARI 13:30 10.11.2019
CENGİZHAN KAYA LUKKA KİTAP 16:00 3.11.2019
CENK ÇALIŞIR OĞLAK YAYINLARI 17:15 9.11.2019
CENK SAY DOĞU KİTABEVİ 17:00 2.11.2019
CENK SAY DOĞU KİTABEVİ 16:00 2.11.2019
CENNET BOZKURT EPSİLON YAYINEVİ 13:00 9.11.2019
CEREN KERİMOĞLU KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 10:00 5.11.2019
CEVDET GÖR GÖL KİTAP YAYINCILIK 11:00 8.11.2019
CEYDA DÜVENCİ DOĞAN EGMONT 13:30 3.11.2019
CEYHUN BOZKURT DESTEK YAYINLARI 17:00 3.11.2019
CEYLAN NAZ BAYCAN ARTEMİS YAYINLARI 14:00 2.11.2019
CEYLAN TAŞ KÜSURAT YAYINLARI 14:00 3.11.2019
CH SELEK CİNİUS YAYINLARI 15:00 6.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 9.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 4.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 5.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 6.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 7.11.2019
CİHAN BAHADIR GÜRELİK YAĞMUR YAYINCILIK 10:00 8.11.2019
CİHAN DEMİRCİ KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ 10:00 4.11.2019
CİHAN SEZEN KALENDER YAYINEVİ 13:00 2.11.2019
CİHAN UĞURLU EDEBİYATİST 16:00 10.11.2019
COŞKUN FAİK KAVALA DOĞU KİTABEVİ 16:00 3.11.2019
COŞKUN FAİK KAVALA DOĞU KİTABEVİ 13:00 3.11.2019
COŞKUN GENÇ LUKKA KİTAP 10:00 9.11.2019
CUMA YALÇIN SOKAK YAYIN GRUBU 16:00 9.11.2019
CÜNEYD SUAVİ TİMAŞ YAYINLARI 14:00 3.11.2019
CÜNEYT AKMAN TEKİN YAYINEVİ 14:00 9.11.2019
ÇAĞATAY C.ÖZTÜRK İNKILÂP KİTABEVİ 15:00 9.11.2019
ÇAĞATAY YAŞMUT OĞLAK YAYINLARI 14:30 8.11.2019
ÇAĞLAN TEKİL, DOĞU YÜCEL, BARIŞ EFENDİOĞLU, BAHAR HEPER, ÖZGÜR YILGÜR KARAKARGA YAYINLARI 17:00 2.11.2019
ÇAĞLAR VAR SOKAK YAYIN GRUBU 15:00 9.11.2019
ÇAĞLAYAN YILMAZ PANAMA YAYINCILIK 13:00 9.11.2019
ÇAĞLAYAN YILMAZ PANAMA YAYINCILIK 13:00 10.11.2019
ÇAĞRI CEBECİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ÇAĞRI CEBECİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 6.11.2019
ÇAĞRI CEBECİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 7.11.2019
ÇAĞRI CEBECİ GENÇ HAYAT / ÇİLEK YAYINLARI 10:00 8.11.2019
ÇAĞRI ODABAŞI NEMESİS YAYINCILIK 14:00 5.11.2019
ÇAYAN OKUDUCİ ŞİİRDEN YAYINCILIK 10:00 9.11.2019
ÇAYAN OKUDUCİ ŞİİRDEN YAYINCILIK 10:00 10.11.2019
ÇETİN DURAN AVA YAYINLARI 10:00 2.11.2019
ÇETİN DURAN AVA YAYINLARI 10:00 3.11.2019
ÇETİN DURAN AVA YAYINLARI 10:00 4.11.2019
ÇETİN DURAN AVA YAYINLARI 10:00 5.11.2019
ÇETİN ORANLI HAYYKİTAP 12:00 2.11.2019
ÇINAR GÖLE HAYAL YAYINLARI 14:00 10.11.2019
ÇİĞDEM BAKIRCIOĞLU OĞLAK YAYINLARI 14:00 2.11.2019
ÇİĞDEM ERKAL İTHAKİ YAYINLARI 14:00 3.11.2019
ÇİĞDEM GÜNDEŞ ALTIN KİTAPLAR 10:30 4.11.2019
ÇİĞDEM GÜNDEŞ TUDEM YAYIN GRUBU 10:00 10.11.2019
ÇİĞDEM GÜNDEŞ UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 8.11.2019
ÇİĞDEM GÜNDEŞ UÇANBALIK YAYINLARI 10:00 6.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 2.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 3.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 4.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 5.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 6.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 7.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 8.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 9.11.2019
ÇİĞDEM OKUMUŞLAR OKUMUŞLAR YAYINCILIK 10:00 10.11.2019
ÇİĞDEM SEZER GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 12:00 2.11.2019
ÇİĞDEM SEZER GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI 10:00 5.11.2019
ÇİĞDEM SEZER ON8 14:00 2.11.2019
DAMLA GÜNAY DEMİREL TUNÇ YAYINCILIK 10:00 2.11.2019
DAMLA KUNÇ KOÇMAN EKSİK PARÇA YAYINLARI 13:00 7.11.2019
DAMLA KUNÇ KOÇMAN EKSİK PARÇA YAYINLARI 11:00 4.11.2019

TÜM TAKVİM İÇİN TIKLAYIN

Sizin İçin Seçtiklerimiz

https://www.istanbulkitapfuari.com/imza-gunleri

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.