Edebiyat ve sanat dünyasından kısa duyurular

0
103

KERİM ÖZBEKLER |Gazeteci-Yazar-Şair

04 Mayıs 2019 Cumartesi günü, saat.13.00’de; Türk Ocakları Denizli Şubesi-Cumhuriyet Parkı Yanı, Tuğba Kuruyemiş Üstü Delikliçınar-Denizli adresinde, Yazar-Bir Derneği üyelerinin ”23.Şiirini Al da Gel.” isimli şiir ve türkü etkinliği vardır. Programda ayrıca Bursa’dan gelecek olan Batı Trakya Türkleri Araştırma Merkezi Başkanı Dr.Hüseyin Özkan ”Batı Trakya Türkleri” konulu 1 konferans verecektir. İlgilenenlere, önemle duyurulur.

****

04 Mayıs 2019 Cumartesi günü, saat.14.00-18.00 arasında; Dedikodu Cafe-Nazilli Belediyesi Alt Sokağı, Özden Radyo Bitişiği Nazilli, Aydın adresinde, eski gazeteci ve yazarlardan Ülkü Özsoy ”Fark Edilmeyen Adam” isimli romanını okuyucuları için imzalayacaktır. İlgilenenlere, önemle duyurulur.

****

10 Mayıs 2019 Cuma günü,  saat.14.00-16.00 arasında; Boğaziçi Üniversitesi Demir Demirgil Salonu İstanbul adresinde, kadın hareketlerinin unutulmaz aktivisti ve Optimist Yayınları Kurucusu  Ayşe Bilge Dicleli için ”Anma Programı” düzenlenmiştir. İlgilenenlere, önemle duyurulur.

****

10-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Didim’de yapılacak olan ”Engelsiz Festivali” kapsamı dahilinde; Yıldız Karina Üzüm, Nevin Işık, Deniz Süheyla Ergüler, Derya Yılmaz, Bülent Nizam, Hüsnü Sönmezer, Hüseyin Zeybek, Ahmet Ünal, Ali Gençli, Ali Tabakoğlu, Bülent Turan, M. Bedri Yalçın, Zekeriya Işıklı, Ahmet Hakan,Tunç Yıldız ”Engelsiz Festivali Altınkum Etkinlik Standları Didim, Aydın” adresinde, okuyucuları için kitaplarını imzalayacaklardır. İlgilenenlere, önemle duyurulur.

****