Edebiyat Dünyasından kısa duyurular / Kerim Özbekler – Gazeteci, Yazar Şair

0
169

Kerim bey, Acemi dergisi makale öykü ve şiir çalışmalarını beklemektedir. Eser göndermek isteyenler meltemfas@hotmail.com adresine dosya çalışmalarını gönderebilirler. Bunu, duyurma imkanımız var mı? (22 Kasım 2018 Perşembe-13.51)
Serpil Tuncer

……….

Merhaba,
Yazar danışmanlığı, kitap editörlüğü, redaksiyon, mizanpaj ve kapak tasarım konularında çalışıyorum.
İhtiyacı olanları bana yönlendirebilirseniz memnun olurum.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla.(23 Kasım 2018 Cuma-18.51)
Mustafa Şahin
Tel.0-505-6760778
E Posta.ymustafasahin@gmail.com

……….

28 Kasım 2018 Çarşamba günü, saat.19.00’da; Yapı Kredi Kültür Sanat Binası-İstanbul adresinde, fotoğrafçı Lütfi Özgünaydın ifsak bünyesi altında fotoğraflarını çekip edebiyat söyleşisi yaptığı yazarların arasına bu kez müzisyen- yazar Zülfü Livaneli ile edebiyat ve kitapları için söyleşi yapacaktır.  Söyleşi sırasında  çekmiş olduğu fotoğrafları da, gösterecektir. İsteyen herkes bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilir, ilgilenenlere önemle duyurulur.

……….

Hakan Günday’ın unutulmaz romanı Kinyas ve Kayra’nın okuyucuyla buluşmasının üzerinden 18 yıl geçti.  Galeri Işık Teşvikiye, Doğan Kitap ve Hepsiburada’nın işbirliği ile düzenlenen Kinyas ve Kayra 18 Yaşında sergisi 27 Kasım’da açılıyor.
……….

01 Aralık 2018 Cumartesi günü, saat.18.45’de;Tarihi Kabakçı Konağı Hamamönü-Ankara adresinde, Ankara Kültür Sanat Derneği (AKSED) yöneticileri tarafından tertip edilen ”Şah-ı Şiirler” proğramı icra edilecektir. İsteyen şiir severler bu etkinliği ücretsiz olarak izleyebilirler, ilgilenenlere önemle duyurulur.